Perfektný pre malé priestory a veľké momenty
Ulice v mestách môžu byť niekedy trochu preplnené. Pokiaľ teda ide o jazdu cez úzke križovatky a vkĺznutie do tesných parkovacích miest, s radosťou oceníte vynikajúcu obratnosť tohto mestského vozidla.

Nový Hyundai i10 s dĺžkou iba 3,67 metra a so šírkou 1,68 metra spája kompaktný exteriér s priestranným interiérom a množstvom priestoru a flexibility, aby ste mohli svoj život žiť vo veľkom.

Objavte inšpiráciu na pozadí dizajnu

Jemne svalnatá karoséria čerpala inšpiráciu v tvaroch ľudského tela oblečeného v atletickom športovom drese s dôrazom na maximalizáciu vnútorného priestoru. Dizajn modelu i10 odráža túto inšpiráciu a vytvára kontrast medzi jemnými povrchmi a ostrými líniami, ktoré dodávajú vozidlu jemne technický vzhľad. V interiéri sa konštruktérom podarilo vytvoriť rovnováhu medzi atletickým štýlom, vnútorným priestorom a praktickou využiteľnosťou.

Komplexná technológia aktívnej bezpečnosti

Hyundai i10 vybavený našimi špičkovými komplexnými asistenčnými systémami vodiča Hyundai SmartSense ponúka najplnohodnotnejší balík technológií aktívnej bezpečnosti vo svojej triede. Postavené tak, aby vám zaistil viac bezpečnosti a pokoja.

Užite si špičkovú konektivitu

S najväčšou obrazovkou v triede a s pokročilými technológiami konektivity ako Bluelink®, Apple CarPlay™ a Android Auto™ zostanete v spojení úplne jednoducho. Vďaka online hlasovému ovládaniu a technológii Bluelink® môžete ovládať vozidlo pomocou mobilného telefónu alebo hlasovými povelmi.

Precízny vnútorný priestor

V štýlovo čistom novom interiéri vás privítajú moderné a svieže vzory, štruktúry a najnovšie multimediálne technológie. Vizuálne príťažlivý nový 3D vzor včelieho plástu na palubnej doske a na výplni dverí dodáva interiéru športový nádych.

Okrúhle výduchy klimatizácie vizuálne rozširujú palubnú dosku až do dverí a vytvárajú tak široký pocit priestoru. Zároveň pritiahnu pohľad na bohato dimenzované odkladacie miesta vo dverách a nad skrinkou pred spolujazdcom.

ERS znamená viac energie a lepšiu spotrebu

Hyundai i10 vďaka systému rekuperácie energie Energy Regeneration System (ERS) zachytáva kinetickú energiu vytvorenú pri jazde vpred a využíva ju na pohon vozidla. Keď uvoľníte plyn a máte zaradenú rýchlosť, systém premieňa kinetickú energiu na elektrinu a ukladá ju do batérie. Pri zrýchľovaní dokáže systém ERS využiť túto energiu na napájanie elektrického systému vozidla, čím sa zníži zaťaženie motora a zároveň sa zmenší spotreba paliva.

Konektivita Bluelink®

Ovládajte váš nový Hyundai i10 prostredníctvom mobilného telefónu – alebo hlasom. Služby Bluelink Connected Car Services poskytujú bezproblémovú konektivitu s hlasovým ovládaním a s ďalšími prvkami, ktoré zjednodušia a spríjemnia jazdu.

Súčasťou 8-palcového navigačného systému je aj bezplatné 5-ročné predplatné služieb Hyundai LIVE Services. Získate prístup k aktuálnej dopravnej situácii, počasiu či k zaujímavým miestam v okolí. A pokiaľ to predpisy umožňujú, aj k rýchlostným kamerám.

Rýchlejšia cesta do cieľa s online službami

Úplne nový Hyundai i10 má všetko, čo potrebujete, aby boli vaše cesty pokojnejšie a aby ste sa do cieľa dostali rýchlejšie. Spolu s 8-palcovým navigačným systémom získate 5-ročné predplatné služieb Hyundai LIVE Services. Získate online prístup k čerpacím staniciam aj s cenami, k aktuálnej dopravnej situácii, počasiu, k zaujímavým miestam v okolí, ako aj k možnostiam parkovania a k predajcom značky Hyundai. A pokiaľ to predpisy umožňujú, aj k rýchlostným kamerám.

KATALÓG TECHNICKÉ ÚDAJE AKTUÁLNY CENNÍK KONFIGURÁTOR

 

Pokoj v duši je štandardom, pretože nový Hyundai i10 chráni rovnaká komplexná záruka ako akékoľvek iné osobné vozidlo značky Hyundai, plus rozšírená záruka na vysokonapäťovú batériu.


Ako každý Hyundai, aj nový Hyundai i10 je vyrobený podľa najvyšších štandardov kvality. A na túto kvalitu poskytujeme záruku 5 rokov bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov. Vďaka tomu môžete byť bez starostí, lebo máte jednu z najlepších záruk v rámci automobilového priemyslu – štandardne.