Nový Hyundai Tucson

  • Naše najpredávanejšie SUV sme ešte zdokonalili
  • Nové, efektívnejšie motory
  • Nový dizajn masky a interiéru
  • Nabitý novými technológiami

Zoznámte sa s novým modelom Hyundai Tucson ­– dizajnovým SUV, ktoré poskytuje technológie na špičke triedy a najmodernejšie bezpečnostné prvky chrániace vás a vašich spolujazdcov.

Nový Tucson so zdokonaleným dizajnom prednej masky a svetlometov, pôsobí ešte masívnejšie a dynamickejšie ako jeho predchodca. V zadnej časti získal výraznejší difúzor pod nárazníkom a novú grafiku zadných skupinových svetiel. Nový dizajn hliníkových diskov dotvára celkový atletický postoj auta.

Interiér nového modelu Hyundai Tucson pôsobí prémiovejšie a komfortnejšie vďaka mäkčeným materiálom a koženému čalúneniu vrchnej časti palubnej dosky (vo výbave Style) a novým farbám čalúnenia interiéru a sedadiel.

Po prvý raz u značky Hyundai a jeden z prvých na trhu celkovo prináša nový Tucson 48-voltový pohon mild hybrid, ktorý bude dostupný s naftovým motorom 2.0 CRDi s výkonom 186 k na konci roka 2018*. Okrem najvyššej verzie 2,0 CRDi bude možné mať nový Tucson aj s motormi 1,6 CRDi v dvoch výkonových variantoch 115 k a 133 k. Zároveň budú k dispozícii tiež benzínové motory 1,6 GDi (132 k) a 1,6 T-GDi (177 k).

Zákazník si bude môcť vybrať z troch 3 typov prevodoviek. V ponuke budú 6-stupňová manuálna a 2 automatické, 7 DCT – 7-stupňová dvojspojková prevodovka a úplne nová 8-stupňová automatická s hydrodynamickým meničom.

Nový Hyundai Tucson navyše prichádza aj so žiadanou kombináciou automatickej prevodovky a pohonu prednej nápravy (2WD) pre komfortnú a ekonomickú jazdu v meste.

 

AKTUÁLNY CENNÍK

 

5rokovzaruky